Anasayfam Yap  |   Sık Kullanılanlara Ekle
/ Bakandan
EGD sanal alemde
Belki çok geç oldu. Ancak, atalar覺m覺z覺n söyledii gibi ''Geç olsun, güç olmas覺n'' anlay覺覺na s覺覺narak, Edirne Gazeteciler Dernei'ni sanal ortama ta覺d覺k.
EGD sanal alemde
Belki çok geç oldu. Ancak, atalar覺m覺z覺n söyledii gibi ''Geç olsun, güç olmas覺n'' anlay覺覺na s覺覺narak, Edirne Gazeteciler Dernei'ni (EGD) sanal ortama ta覺d覺k. Art覺k, internet denilen büyük okyanusun bir damlas覺 olduk. EGD'yi bundan sonra sadece Edirne, Türkiye deil, dünyan覺n her yerinden kiiler ziyaret edip, yapt覺klar覺m覺z覺, amac覺m覺z覺, üyeleri; yani bizleri tan覺y覺p, fotoraflar覺m覺z覺 görecekler...
 
Bu sayfay覺 olutururken bir anlay覺覺 da ortaya koyduk. Daha önce yap覺lan kötü örnekleri yaamayaca覺z, yaatmayaca覺z.
 
Neydi bunlar?
 
Gazetecilik mesleinin bir oluumu olan dernek sitesinden hiç kimseye, hele hele meslektalar覺m覺za satama, çamur atma, rencide etme gibi bize yak覺mayan olumsuzluklara yer vermeyeceiz.
 
Buras覺 dernek üyesi herkesin yeri. 襤steyenler düüncelerini buradan duyurabilirler. Ancak bir artla; kimseye sald覺rmadan...
 
Buras覺 güzelliklerin, doruluklar覺n, mesleinde sergiledii doru, güvenilir ve sayg覺n çizgiye sahip kiilerin buluma yeri olacak.
 
Sayfam覺zda faaliyetlerimizin yan覺 s覺ra, duyurular ve mesleki çal覺malara da yer vereceiz. Dolu, dolu olacak. S覺cak, dostça ve güvenilir bir sayfa oluturman覺n mutluluunu yaarken, derneimizin kuruluunda ve bugünlere ulamas覺nda emei geçenleri bir daha an覺yorum.
 
Derneimiz kurucu bakan覺 ve uzun y覺llar bu görevi yapm覺 , kendi ifadesi ile ''Benim k覺z覺m var ama erkek çocuum yok. Seni olum gibi yak覺n hissediyorum'' diyerek beni onurland覺ran merhum Mehmet Karagöz, Edirne Gazetesi ve derneimize önemli katk覺lar覺 olmu olan merhum Faruk Turgu ile kendisinden her konuda destek ald覺覺m, deneyimlerinden yararland覺覺m ve her zaman yan覺mda gördüüm ustam覺z Bülent Ayan; iyi ki bu dernei kurmusunuz, iyi ki bugünlere ta覺m覺s覺n覺z.
 
Geçen 22 y覺lda yönetim kurullar覺nda ve derneimiz üyesi olanlardan aram覺zda olmayanlar覺n mekanlar覺 cennet olsun, aram覺zda bulunanlara ise uzun ömürler diliyorum.
 
Sizlere lay覺k olabilmek için daha yapacak çok iimiz var bunu biz sizden sonraki nesil iyi biliyor. 襤nan覺yorum ki bizlerden sonraki kuakta ayn覺 duygular覺 ta覺yordur.
 
Bugüne kadar yapt覺覺m覺z çal覺malara tüm üyelerimiz destek verdi. Bundan sonra da ayn覺 destein sürmesi inanc覺m ile sonraki günlerde de burada bulumak dileimle, sevgi ve sayg覺lar覺m覺 sunuyorum.

  • HABERLER
    DUYURULAR